ACCA PACT

ACCA

(the Association of Chartered Certified Accountants)
pdfدریافت اطلاعات بیشترpdfراهنمای ثبت نام انجمنی جهانی برای حسابداران حرفه ای

مدارک حرفه ای چیست ؟
مدارک حرفه ای مدارکی غیر دانشگاهی است که بمنظور افزایش مهارت های کاری افراد جایگاه برجسته ای در جهان و ایران پیدا نموده است. این مدارک در رشته هایی مانند حسابداری از جایگاه مهم تری برخوردار است بگونه ای که بسیاری از مدارک حرفه ای در جهان از مدارک دانشگاهی دارای اعتبار بیشتری هستند.

 

هدف از اخذ مدارک حرفه ای
هدف از اخذ مدارک حرفه ای ، افزایش مهارت های فنی و کاری افراد بگونه ای است که بتوانند ضمن کسب مهارت عملی توام با تحصیل و یا پس از آن، به راحتی وارد بازار کار شوند. بدلیل بالا بودن سطح علمی و کیفیت این آموزش ها ، این امکان برای دارندگان مدارک حرفه ای فراهم است که به سادگی مدارک دانشگاهی نیز اخذ نمایند و به بازار کار معرفی شوند

 

معتبرترین مدارک حرفه ای در حوزه ی حسابداری، مالی و حسابرسی
مدارک حرفه ای معتبر در حوزه حسابداری و مالی و حسابرسی متعدد هستند. قدمت حسابداری کشورها و همچنین نقشی که آنها در مجامع بین المللی حسابداری ایفا میکنند تعیین کننده ی اعتبار آنها است.برخی از معتبر ترین انجمن های حرفه ای بین المللی در حوزه حسابداری عبارتند از :

انجمن حسابداران خبره مدیریت www.cimaglobal.com

انجمن حسابداران خبره و رسمی www.accaglobal.com

برای انتخاب یک مدرک بین المللی به موضوعات زیر توجه باشید:

  • تعداد اعضای آن انجمن و فراگیر بودن آن
  • شغلی که در آن تجربه دارید و یا در آینده انتخاب می کنید
  • اعتبار آن مدارک در کشور محل زندگی
  • سهولت دسترسی به منابع درسی و امتحانات این مدارک برای کسب آنها

 

ACCA چیست؟

انجمن حسابداران خبره و رسمی، یکی از بزرگترین انجمن های بین المللی حسابداری در دنیا است. این انجمن در حال حاضر حدود ششصد هزار عضو و دانشجو در سراسر دنیا دارد. این انجمن با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال نقش برجسته ای در تربیت نیروی متخصص و برجسته در حوزه حسابداری را داراست. این انجمن در حال حاضر در بیش از ۱۲۰ کشور دارای دفاتر رسمی و همچنین دفاتر آموزشی مورد تایید(ALP) است.

 

مرکز آموزش حسابداران خبره به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی تخصصی مالی در کشور و تنهادارنده نشان گلد از ACCA در زمینه خدمات آموزشی در ایران ، پشتیبانی لازم جهت اخذ مدارک حرفه ای فوق را برای شما فراهم میکند

ACCAPACTLOGO